2012 m. liepos 13 d., penktadienis

naujienos

Na, nepasakyčiau, kad manasis gyvenimas lekia turbo greičiu, beeeet... Pokyčių yra ir dar kokių!
Visų pirma, dirbu naujame darbe. Tai vis dar Disnėjus, bet dabar jau nauja, šviežutė, tik, tik atidaryta parduotuvė. Darbas man patinka, nors nepasakyčiau, kad kolegos yra super draugiški. Greičiausia todėl, kad kalbame ten tik prancūziškai, o aš vis dar kompleksuoju ir nepasakyčiau, kad bendrabarbiai labai padėtų įveikti šį kalbos barjerą.
Ech, kalbant apie darbą, tai buvo labai ir labai liūdna palikti senąjį kartu su visais ten įgytais draugais... Tačiau, jeigu draugystė tikra, ji išliks net ir darbovietę pakeitus, tiesa? :)

Antrasis pokytis mano gyvenime- naujas namiokas ( taip, dabar turime vaikiną), kuris kartu atsivežė ir šunį! Triskart valio, nes šuo super mielas, o ir namiokas toks lengvai bendraujantis. Manau, mes kažkaip savotiškai pagauname vienas kito bangas.

Yra ir ne tokių linksmų pokyčių. Buvo ir nemiegotų naktų, ašarų ir abejonių. Taip jau nutinka, kai į santykius netykėtai, nelauktai įsiskverbia kitas asmuo. Bet, bet, bet. Tikiu, kad jau visai greit suprasiu, kas man yra svarbiau- laisvė (hahahaha) ar šie santykiai.

Liko tik susitvarkyti su didžiu ir kankinančiu dalyku. Ką gi veikti rudenį? Bijau nusivilti, bijau nuvilti tėvus ir, deja, vis dar nerandu savęs. Ar Noriu studijuoti? Ar kada norėsiu? Ar verta?
Streso man dabar ir taip pakanka, tai ar reikia užsikrauti dar? Raminu save, kad laiko dar yra, svarbu tik jo neiššvaistyti...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą